بازدید میدانی فرماندار شمیرانات و مدیرعامل آبفای شرق تهران از پروژه مخزن آب تپه سرخه

در پی دغدغه تعدادی از اهالی محله نجارکلا لواسان به سبب اجرای پروژه احداث مخزن آب 5 هزار مکعبی بتنی تپه سرخه به منظور تقویت تامین آب شرب شرق لواسان کوچک، روز جمعه مجتبی ذاکریان فرماندار شمیرانات و رحمت الله محمدی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران ضمن حضور در محل اجرای پروژه و بازدید میدانی به گفت و گو با اهالی مذکور پراختند.

به گزارش پایگاه خبری شمیرانات خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شمیرانات، “احداث مخزن آب تپه سرخه” دغدغه تعدادی از اهالی محله نجارکلا که سبب شد تا زمانی که با فرماندار شمیرانات در صفوف نماز مسجد محله خود دیدار کردند، ضمن طرح موضوع، وی را برای بازدید میدانی به محل اجرای پروژه مدکور راهنمایی کنند.
ذاکریان پس از سمع نظرات تعدادی از اهالی که به نمایندگی از دغدغه‌مندان موضوع حضور یافتند، طی تماس تلفنی مباحث فنی مساله را از مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران جویا شد و تاکید کرد در اسرع وقت به منظور دیدار، شفاف‌سازی و اقناع شهروندان اقدام کنند.
در کمتر از ۲۴ ساعت، این بازدید میدانی فرماندار و اهالی دغدغه‌مند مجددا همراه با مدیرعامل آبفای شرق و مدیر آبفای لواسانات انجام و مذاکراتی پیرامون این مساله انجام شد.
احداث مخزن آب ۵ هزار مکعبی بتنی تپه سرخه به منظور تقویت تامین آب شرب شرق لواسان کوچک از برنامه‌های آبفا در هفته دولت ۱۴۰۱ بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا