مبارزه با قاچاق کالا و ارز در شمیرانات

سومین جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان شمیرانات برگزار شد.

 به گزارش پایگاه خبری شمیرانات خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شمیرانات، جلسه مذکور روز دوشنبه ۲۱ خرداد ماه به ریاست رضا فتحی رئیس اداره سیاسی فرمانداری و با حضور ربانی معاون دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی و هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق و ارز استان تهران و دیگر اعضاء برگزار شد.

 فتحی ضمن گررامیداشت یاد و خاطره رئیس جمهور شهید و همراهان ایشان، اظهار داشت: با توجه به این‌که شمیرانات فاقد کارخانه و شرکت‌های تولیدی بوده و کالاهای قاچاق موجود در سطح این شهرستان در حد عرضه و گاهاً سلامت‌محور هستند، لذا با همکاری بین اعضاء، نظارت‌ها و گشت‌های مستمر و منظم انجام گرفته و منجر به کاهش این معضل شده است.

 ربانی نیز ضمن پرداختن به اهمیت موضوع قاچاق کالا و ارز از اعضا خواست از تمام ظرفیت‌های ادارات، آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها، روحانیون و دهیاری‌ها و شهرداری  برای فرهنگ‌سازی مبارزه با قاچاق کالا و استفاده از تولید داخلی و کالای ایرانی استفاده نمایند‌.

 شناسه‌دار کردن کالاها و تجهیزات برقی و الکتریکی، آموزش لازم به فعالین صنفی و واحدهای مربوطه و ارائه برنامه‌های پیشنهادی در خصوص اجرای فرمان مقام معظم رهبری در خصوص ۱۲ تیرماه که روز مبارزه با قاچاق کالا نامگذاری شده نیز از موارد مطروحه در جلسه بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا