برگزاری نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شمیرانات

نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شمیرانات برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری شمیرانات خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شمیرانات، نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر روز سه‌شنبه به ریاست فتحی سرپرست اداره سیاسی و انتظامی فرمانداری و با حضور اعضاء در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فتحی با اشاره به اهمیت موضوع پیشگیری در بحث مبارزه با مواد مخدر بر لزوم آموزش و آشنایی بیش از پیش افراد جامعه به ویژه جوانان، دانش آموزان و خانواده‌های ایشان با مواد مخدر و آسیب‌های آن اشاره کرد و گفت: ادارات مربوطه می‌بایست در این خصوص اهتمام جدی‌تری داشته باشند و نسبت به پیش‌بینی و اجرای برنامه‌های ویژه در این خصوص اقدام نمایند.

وی با اشاره به معضل معتادان متجاهر در شمیرانات اظهار داشت: متاسفانه شهرستان فاقد کمپ ماده ۱۶ برای نگهداری این معتادان است و اکنون لزوم احداث این مرکز در شمیرانات بیش از پیش احساس می‌شود که با توجه به مصوبه شورای مواد مخدر استان و شورای تامین استان برای فرمانداری در این خصوص مقدمات و اقدامات اولیه برای راه‌اندازی این مرکز با محوریت اداره بهزیستی انجام می‌شود.

در ادامه سرهنگ احمدپور رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شمیرانات ضمن سخنانی عمده‌ترین مشکل در جمع‌آوری معتادان متجاهر را عدم وجود فضای مناسب برای نگه‌داری آن‌ها و بعضاً عدم همکاری لازم ادارات مربوطه عنوان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا