بزرگراه ارتش در شمیران اصلاح هندسی شد

شمیرانات- ایرنا- عملیات اصلاح هندسی و بتن ریزی رفیوژ میانی لاین تندرو بزرگراه ارتش در مسیر شرق به غرب، مقابل خیابان نخل و دانشگاه پیام نور انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری شمیرانات خبر، علیرضا اسفراینی نژاد سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری این منطقه اعلام کرد: با توجه به درخواست های متعدد پلیس راهور و به منظور ایمن سازی شبکه معابر بزرگراهی، پیشگیری و کاستن از وقوع تصادفات رانندگی، رفع گره ترافیکی موجود در محل از طریق افزودن یک لاین حرکتی، نسبت به اجرای عملیات اصلاح هندسی و بتن ریزی رفیوژ میانی لاین تندرو بزرگراه ارتش در مسیر شرق به غرب، مقابل خیابان نخل و دانشگاه پیام نور اقدام شد.

وی افزود: این ایمن سازی و اصلاح هندسی به متراژ تقریبی یک هزار و ۲۰۰ متر مربع توسط اداره نظارت و اجرای این حوزه انجام شد.

اسفراینی نژاد خاطرنشان کرد: این لاین حرکتی با اتمام عملیات بتن ریزی پروژه مذکور توسط معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه و پس از اجرای روکش آسفالت توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه، افتتاح و بهره برداری خواهد شد.

منطقه یک شهرداری تهران در منتهی‌الیه شمال شرقی این شهر واقع شده‌ است و شمالی‌ترین منطقه شهر تهران به حساب می‌آید.

این منطقه از شمال (شمیران) به رشته‌ کوه البرز، از غرب به منطقه اوین، از جنوب به بزرگراه شهید چمران و بزرگراه مدرس و بزرگراه شهید صدر و از شرق به لواسانات محدود می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا