بهره‌برداری از اتوبوس آمبولانس اورژانس شمال تهران

آیین بهره‌برداری از یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و رونمایی از موبایل کلینیک اورژانس شمال تهران با حضور فرماندار شمیرانات برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری شمیرانات خبر، این مراسم روز یکشنبه با حضور مجتبی ذاکریان فرماندار شمیرانات، سید حسین علوی مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، مهدی اقاجان‌نیا رئیس اورژانس شمال تهران و اسماعیل فراهانی معاون فنی و عملیات اورژانس استان تهران در محوطه سعدآباد برگزار شد.

با بهره‌برداری از این اتوبوس آمبولانس که به محدوده شمال پایتخت خدمات‌رسانی خواهد داشت، اورژانس شمال تهران به دو اتوبوس آمبولانس مجهز شد.

پیشتر دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: ۲۷ دستگاه آمبولانس رسوب شده در انبارهای گمرک غرب تهران، ترخیص و برای کمک به بیماران در اختیار وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی قرار گرفت.

علی صالحی روز پنجشنبه گذشته با تأکید بر اهتمام دادستانی تهران نسبت به اجرای دستورهای رئیس قوه قضاییه و سیاست‌های کلان دستگاه قضایی در زمینه صیانت از حقوق عامه، اظهار داشت: در بازدیدهای میدانی از گمرک غرب تهران ملاحظه شد تعدادی آمبولانس اهدایی از سوی نهادهای بین‌المللی به جمهوری اسلامی ایران، با گذشت مدت زمان قابل توجه از زمان ورود به کشور، اما به دلیل دریافت نشدن ثبت سفارش توسط وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی در انبارهای گمرک رسوب شده و در معرض استهلاک قرار دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا