تصویب بیش از ۴۰ مصوبه اجرایی در سال ۱۴۰۲برای شمیرانات

جلسه تبیین برنامه‌های راهبردی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری منطقه یک با هدف بررسی عملکرد سال گذشته و ارائه برنامه‌های ۱۴۰۲ اجرا و بیش از ۴۰ مصوبه جدید اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری شمیرانات خبر از شهرداری منطقه یک تهران، سید مهدی صباغ شهردار این منطقه در جلسه ای که با حضور معاون معماری و شهرسازی منطقه یک ، معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، مدیران و مشاوران معاونت مذکور، مدیر روابط عمومی برگزار شد بر کاهش زمان صدور پروانه و پایان کار، رفع اشکالات طرح تفصیلی و گذربندی ها، رسیدگی به مشکل صدور پروانه محله هایی چون اوین، درکه، شهرک قائم، محلاتی و ارسال طرح به کمیسیون ماده پنج، تسهیل و تسریع در فرایند اقدامات اداری و سیستمی پرونده ها و تاکید کرد.

معاون شهردار منطقه یک نیز در این جلسه به ارائه گزارشی از تعداد پروانه و پایان کار صادره در سال گذشته، اجرای اصلاحات طرح تفصیلی، ارایه طرح های موضوعی و موضعی تهیه شده در سطح منطقه و برنامه های سال ۱۴۰۲ پرداخت.

گفتنی است جلسات تبیین برنامه‌های راهبردی به تفکیک معاونت ها در حال برگزاری است و پس از تصویب مصوبات در یک جلسه مشترک، با هدف هم افزایی و افزایش مشارکت مدیران در اجرای پروژه‌ها مصوبات نهایی جمع بندی و ارائه می شود.

پاکسازی بیش از ۴ هزار متر از از معابر بزرگراه امام علی(ع)

مهدی امینی معاون شهردار ناحیه ۹ این منطقه هم گفت: پس از پایش های مستمر و بازدید های میدانی روزانه و بر اساس نیاز سنجی از سطح بزرگراه ها و معابر با هدف ارائه خدمات بیشتر به شهروندان بیش از ۴ هزار متر از معابر بزرگراهی امام علی (ع) شمال به جنوب در محدوده ناحیه نه با ماشین آلات خدمات شهری و نیروی کارگری شستشو و رفت و روب شد.

منطقه یک شهرداری تهران در منتهی‌الیه شمال شرقی این شهر واقع شده‌ است و شمالی‌ترین منطقه شهر تهران به حساب می‌آید.

این منطقه از شمال (شمیران) به رشته‌ کوه البرز، از غرب به منطقه اوین، از جنوب به بزرگراه شهید چمران و بزرگراه مدرس و بزرگراه شهید صدر و از شرق به لواسانات محدود می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا