هشدار مدیریت بحران استان؛ : تهرانی‌ها به ارتفاعات نروند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران از صدور هشدار زرد و وزش باد شدید توسط سازمان هواشناسی در پایتخت خبر داد و گفت: توصیه اکید مدیریت بحران انجام اقدامات پیشگیرانه است.

به گزارش پایگاه خبری شمیرانات خبر، حامد یزدی مهر عصر پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به صدور هشدار زرد هواشناسی اظهار داشت:‌ طبق این هشدار از عصر پنجشنبه ۲۵ خرداد ماه تا روز شنبه ۲۷ خرداد ماه شاهد وقوع رگبار و رعد و برق در ارتفاعات و وزش باد شدید و گاهی خیلی شدید در جنوب و غرب استان تهران خواهیم بود.

وی افزود: ضروری است که افراد دارای بیماری‌های تنفسی و زمینه‌ای، کودکان و سالمندان، در مواقع خیزش گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا در فضای باز قرار نگیرند و حتی المقدور از تردد در محیط خارج از منزل اجتناب کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران بر ضرورت اجتناب از صعود به ارتفاعات، عدم توقف در حاشیه ساختمان‌های نیمه تمام و درختان فرسوده و تابلوهای تبلیغاتی تاکید کرد و گفت: توجه به توصیه ها و هشدارهای مدیریت بحران در مرحله پیشگیری از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

یزدی مهر بر ضرورت آمادگی کامل ستاد مدیریت بحران و دستگاه‌های امدادرسان اشاره کرد و عنوان داشت:‌ دستورات لازم در این خصوص به مجموعه‌های مربوطه ابلاغ شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا