استاندار تهران : : توسعه زیرساخت‌ها در شمیرانات لازم است

استاندار تهران بعد ازظهر پنجشنبه و به منظور بازدید از بخش های مختلف شمیرانات به این شهرستان سفر کرد.

به گزارش پایگاه خبری شمیرانات خبر، علیرضا فخاری بعد از ظهر پنج شنبه و به منظور بازدید از بخش‌های مختلف شمیرانات به این شهرستان سفر کرد.

سفر یک روزه استاندار تهران به شهرستان شمیرانات

حضور در گلزار شهدای روستای «سبوبزرگ »بخش لواسان، بازدید از تصفیه خانه لواسان ،بازدید از جاده کمرخانی بخش رودبار و قصران و حضور در جمع مردم این بخش و پاسخگویی به مطالبات و درخواست های شهروندان شهرستان شمیرانات از عمده ترین بخش های برنامه سفر استاندار تهران به شهرستان شمیرانات است.

استاندار تهران عنوان کرد: با توجه به شرایط اقلیمی و امکان بهره برداری از منطقه شمیرانات، توسعه این شهرستان با توجه به شرایط موجود باشد، چرا که در این منطقه از خدمات عمومی و زیرساخت‌ها تا آموزش و پرورش نیازمند توسعه است.

وی با اشاره لزوم استقرار فرماندار در منطقه تاکید کرد: در این زمینه تکلیف شد که فرماندار سه روز در هفته برای پاسخگویی به مردم در منطقه حضور داشته باشد و همچنین برنامه‌هایی در این زمینه تدوین شده که در آینده اجرایی خواهد شد.

فخاری با انتقاد از اختلالات زیست محیطی که از بالادست مثل فشم تولید و رسوب آن در سد لتیان نمود پیدا کرده، گفت: همه باید بدانند که برای حفظ محیط زیست مسئولیت دارند و این قابل پذیرش نیست که شاهد ساخت و سازهای غیر مجاز در حریم رودخانه باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا