خلوتی نماز جمعه پیامد خلوتی مساجد است

امام جمعه لواسانات تاکید کرد: پیامبر اکرم (ص) فرمودند: وقتی خدا بنده‌ای را دوست دارد، او را سرپرست مسجد قرار می‌دهد؛ این اصلی‌ترین سرمایه نظام جمهوری اسلامی، مردم و اجتماعی است. اگر این سرمایه کم شود، نظام با مشکلات جدی مواجه خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری شمیرانات خبر به نقل از روابط عمومی ستاد برگزاری نماز جمعه لواسانات، حجت الاسلام والمسلمین علی‌اکبر اینانی در خطبه‌های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه لواسانات ادامه داد: این سرمایه به‌خاطر عدم فعل برخی از مسئولان آسیب‌دیده و اعتماد عمومی کم شده که باید این سرمایه و نظام برگردد. هر کسی به این سرمایه آسیب بزند خواسته یا ناخواسته به نظام و انقلاب و امام و شهدا خیانت کرده است.
خطیب جمعه لواسانات گفت: خلوتی نماز جمعه پیامد خلوتی مساجد است؛ باید برای حضور بیشتر مردم و جوان‌ها در مساجد برنامه‌ریزی کنیم. امیرالمؤمنین علی علیه سلام فرمودند: برنامه‌ریزی بهتر و سودمندتر از امکانات و وسیله است.
وی خاطرنشان کرد: اگر برنامه‌ریزی خوبی صورت پذیرد، وسایل هم آرام‌آرام فراهم می‌‌شود ولی همه وسایل کار هم جور باشد، اگر برنامه‌ریزی نباشد درست از این وسایل استفاده نمی‌شود و نتیجه هم گرفته نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا