دستورالعمل فعالیت استخرهای شمیرانات بمنظور کاهش مصرف سوخت اعلام شد

از سوی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات، تازه ترین دستورالعمل فعالیت استخرها در شمیرانات در فصل سرما بمنظور صرفه جویی در مصرف سوخت اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری شمیرانات خبر به نقل از ایرنا، حسین رحیمی پور گفت:شمیرانات میزبان رقابت های انتخابی شنای استان تهران به منظور شناخت افراد برتر برای شرکت در مسابقات کشوری شد.

هیات نجات غریق و غواصی شمیرانات میزبانی رقابت‌های انتخابی تیم استان تهران جهت شرکت مقتدرانه در مسابقات قهرمانی کشور برعهده گرفته و قرار است ۲۹ دی این مسابقات برگزار شود.

وی ادامه داد:مسابفات انتخابی شنای استان تهران در استخر مجموعه اطلس واقع در محله ازگل در ۲ بخش بانوان و آقایان در چندین مواد برگزار خواهد شد.

به گفته رحیمی پور، برگزاری مسابقات بانوان در سانس صبح و مسابقات مردان در سانس عصر و تا ساعت ۱۸ به اتمام می رسد.

وی خاطرنشان کرد: ورزشکاران جهت ثبت نام به منظور شرکت در مسابقات شنای انتخابی استان تهران و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۸۶۱۳۳۳ و ۸۸۸۶۱۲۲۲ تماس بگیرند.

دستورالعمل فعالیت استخرها در شمیرانات

رحیمی پور همچنین با اشاره به برودت هوا و افزایش مصرف سوخت در این روزها گفت: برابر دستور العمل اداره کل ورزش وجوانان استان تهران و با توجه به افزایش مصرف سوخت در کشور به دلیل برودت هوا و لزوم مدیریت بهینه مصرف گاز با تمامی استخرهای تحت مدیریت شهرستان شمیرانات چنانچه قابلیت مصرف سوخت مایع(گازوئیل) را ندارند تا اطلاع ثانوی از ارائه خدمات خودداری کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات خاطرنشان کرد: بعد از رفع مشکل، خدمات ورزشی طبق شرایط قبل ارائه می شود.

شهرستان شمیرانات متشکل از شهر شمیران و دو بخش لواسانات و رودبار قصران با جمعیتی افزون بر ۶۰۰ هزار نفر دارای ۴۳ هیات ورزشی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا