مجموعه ورزشی کشور دوست شمیرانات در اختیار بخش خصوصی قرار می گیرد

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات اعلام کرد: مجموعه ورزشی کشور دوست که در اثر آتش سوزی تعطیل شده بود، در اختیار بخش خصوصی برای احیا قرار می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری شمیرانات خبر، حسین رحیمی پور اظهار داشت: این مجموعه ورزشی طی سالیان گذشته در اثر حریق سوخت و تعطیل شد و از سوی دیگر امکان بازسازی و تعمیر آن میسر نبود، اکنون در قالب ماده ۲۷ مقرر شد تا در اختیار بخش خصوصی قرار گیرد.

وی ادامه داد: در راستای اهداف اداره کل ورزش و جوانان تهران و تاکید مدیرکل، در خصوص استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های بخش خصوصی امکان سرمایه گذاری در قالب ماده ۲۷ ایجاد شده است.

به گفته رحیمی پور، همچنین جهت افزایش سرانه ورزشی مناطق شمیرانات در لواسانات و رودبار قصران در قالب ماده ۲۷ بررسی هایی در دست انجام است که علاقمندان به سرمایه گذاری در بخش ورزش بتوانند در این حوزه مشارکت داشته باشند.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شمیرانات خاطرنشان کرد: سعی ما بر این است که روند در اختیار گذاشتن این گونه اماکن را تسریع و بخش خصوصی را تشویق و ترغیب به سرمایه گذاری کنیم.

شهرستان شمیرانات متشکل از شهر شمیران و دو بخش لواسانات و رودبار قصران با جمعیتی افزون بر ۶۰۰ هزار نفر دارای ۴۳ هیات ورزشی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا