مرمت بلوار ۳۵متری قیطریه با ۵۰۰ تُن آسفالت ریزی

مرمت و بهسازی بلوار ۳۵ متری قیطریه و خیابان نامی در شمال پایتخت با پخش ۵۰۰ تُن آسفالت انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری شمیرانات خبر، بلوار قیطریه و خیابان نامی در شمال تهران تقریبا تا نیمه های شب به واسطه وجود پارک قیطریه، گذر فرهنگی و رستوران ها و فست فودها پر است از تردد خودروها و این پرشماری عبور و مرور عمر مفید آسفالت را قطعا کاهش می دهد.

وجود برخی چاله ها و دست اندازها از سرعت گیر تا یک دست نبودن آسفالت تردد را در این بلوار معروف تهران سخت کرده بود و در بازدیدهای میدانی مدیران شهری نیز به عنوان یکی از دغدغه های مردم محله مذکور، مسطح شدن خیابان و درزگیری آسفالت عنوان شده بود.

در تازه ترین تحول اما معاون امور عمرانی شهرداری منطقه یک تهران امروز/ دوشنبه/ گفت که با هدف سهولت در تردد شهروندان، مرمت و بهسازی بلوار ۳۵ متری قیطریه و خیابان نامی با پخش بیش از ۵۰۰ تن آسفالت تراش و روکش و نوسازی شد.

مجید افشاری همچنین خبر داد که در ادامه اصلاح وضعیت روسازی در سطح معابر ناحیه ۸ تراش و روکش خیابان خراسانی آغاز و در حال انجام است.

منطقه یک شهرداری تهران در منتهی‌الیه شمال شرقی این شهر واقع شده‌ است و شمالی‌ترین منطقه شهر تهران به حساب می‌آید.

این منطقه از شمال (شمیران) به رشته‌ کوه البرز، از غرب به منطقه اوین، از جنوب به بزرگراه شهید چمران و بزرگراه مدرس و بزرگراه شهید صدر و از شرق به لواسانات محدود می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا