پخش مستند حاج قاسم در ۲۷ محله شمیران

پخش مستند حاج قاسم در محله‌های ۲۷ گانه شمیران یکی از ویژه برنامه‌های فرهنگی همزمان با فرارسیدن ایام شهادت سردار دلها است.

به گزارش پایگاه خبری شمیرانات خبر، سلیمه رودکی سرپرست معاونت اجتماعی و فرهنگی این منطقه روز شنبه گفت: در سالگرد شهادت سردار اسلام حاج قاسم سلیمانی و گرامیداشت یاد و خاطره ایشان ویژه برنامه های فرهنگی شامل برگزاری عصر شعر جان فدا در امامزاده علی اکبر (ع) چیذر، مراسم نکوداشت همسران شهدای شاخص شمیران و مادران دو شهید، برپایی ۱۰ موکب فرهنگی و پذیرایی در سطح منطقه و توزیع برچسب های خودرویی منقش به تصویر حاج قاسم خواهیم داشت.

وی ادامه داد: توزیع کارت های نائب الشهید در بین شهروندان، غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا، برپایی نمایشگاه عکس و کتاب، پخش فیلم مستند حاج قاسم در محله های ۲۷ گانه، برپایی مسابقه کتابخوانی و دلنوشته به حاج قاسم، اجرای فعالیت های مجازی شامل معرفی آثار و کتب حاج قاسم از روز یکشنبه ۱۱ تا ۱۴دی در سطح منطقه یک اجرا می شود.

منطقه یک شهرداری تهران در منتهی‌الیه شمال شرقی این شهر واقع شده‌ است و شمالی‌ترین منطقه شهر تهران به حساب می‌آید.

این منطقه از شمال (شمیران) به رشته‌ کوه البرز، از غرب به منطقه اوین، از جنوب به بزرگراه شهید چمران و بزرگراه مدرس و بزرگراه شهید صدر و از شرق به لواسانات محدود می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا