پرچم بزرگ عاشورایی بر جداره شهری شمال تهران نصب شد

همزمان با فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی پرچم ۸۰۰ مترمربعی بر ساختمان مرتفع در حال احداث بیمارستان چشم در شمال تهران نصب شد.

به گزارش پایگاه خبری شمیرانات خبر، همزمان با فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی یکی از بزرگترین نما پرچم های تهیه شده توسط شهرداری منطقه یک بر ساختمان مرتفع در حال احداث بیمارستان چشم تهران نصب شد.

احسان صفایی معاون خدمات شهری و محیط زیست این منطقه ضمن عرض تسلیت و تعزیت به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران با وفایش گفت: در راستای ترویج معرفت و ابراز ارادت قلبی دوستداران اهل بیت به امام حسین (ع)، همچنین تعظیم شعائر الهی پرچم ۸۰۰ متری با مضمون حدیث نبوی “حُسَینٌ مِنّی و اَنا مِن حسین” در ابعاد ۲۰ در ۴۰ متر تهیه و بر جداره جنوبی ساختمان مرتفع بیمارستان چشم تهران واقع در خیابان شریعتی نصب شده است.

وی خاطرنشان کرد: به لحاظ موقعیت خاص ساختمان و سازه بیمارستان چشم تهران، این اَبَر نما پرچم از دور دست و از جنوب به شمال خیابان دکتر شریعتی و بزرگراه طبقاتی صدر قابل رویت است.

منطقه یک شهرداری تهران در منتهی‌الیه شمال شرقی این شهر واقع شده‌ است و شمالی‌ترین منطقه شهر تهران به حساب می‌آید.

این منطقه از شمال (شمیران) به رشته‌ کوه البرز، از غرب به منطقه اوین، از جنوب به بزرگراه شهید چمران و بزرگراه مدرس و بزرگراه شهید صدر و از شرق به لواسانات محدود می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا