گزارش‌های مردمی ۱۲۴ منجر به جریمه ۷۵ میلیارد تومانی اصناف شمیرانات شد

رئیس صنعت، معدن و تجارت شمیرانات اعلام کرد: از ابتدای سال تاکنون، ۲ هزار و ۳۶۶ شکایت مردمی از اصناف توسط سامانه ۱۲۴ دریافت، سریعاً به بازرسان ابلاغ و منجر به تشکیل یکهزار و ۴۴۸ پرونده به ارزش ریالی ۷ میلیارد و ۵۲۳ میلیون و ۲۱۶ هزار و ۹۷۷ تومان شده است.

به گزارش پایگاه خبری شمیرانات خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شمیرانات‌، سیدعلی میرموسوی روز جمعه اظهار داشت: واحد دریافت شکایات این اداره بطور مستمر از طریق سامانه تلفنی ۱۲۴ و همچنین به صورت حضوری و شماره تماس‌های ۲۲۷۱۸۶۸۶ و ۲۲۷۱۹۰۰۰ نسبت به دریافت شکایات مردمی از تخلفات واحدهای صنفی اقدام می‌کند.
وی یادآور شد: ۲۹۰ مورد گشت مشترک با بازرسان اتاق اصناف، نمایندگان اتحادیه‌های صنفی و تعزیرات برگزار نیز طی ۵ ماهه سال جاری انجام شده است.
رئیس صمت شمیرانات با بیان این‌که تاکنون تعداد ۱۶۵ واحد صنفی نانوایی در سطح شهرستان به دستگاه کارتخوان مجهز شده‌اند، اعلام کرد: در سال‌ جاری تعداد ۲ هزار و ۲۴۱ بازرسی از واحدهای صنفی نانوایی در سطح شمیران، لواسانات و رودبارقصران انجام و ۳۶۹ پرونده به ارزش ریالی یک میلیارد و ۲۱ میلیون و ۲۶۹ هزار و ۷۰۰ تومان شده است.
میرموسوی گفت: در راستای نظارت بر واحدهای غیرصنفی، از باشگاه‌های ورزشی و استخرها نیز به همراه نمایندگان اداره ورزش و جوانان بازرسی بعمل آمده و بازرسی از مهدهای کودک، مدارس غیرانتفاعی و پمپ بنزین‌ها نیز در دستور کار قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا