۱۷۵هزار فیش عوارض پایدار شهری در شمال تهران توزیع شد

نیروهای شهرداری منطقه یک ۱۷۵هزار فیش عوارض پایدار شهری را بین مالکان شمال تهران توزیع کردند.

به گزارش پایگاه خبری شمیرانات خبر، محمود رفیعی معاون مالی و اقتصاد شهری این منطقه روز دوشنبه گفت: از یکشنبه هفتم اسفند کار توزیع فیش های عوارض نوسازی و پسماند آغاز شد و امروز تمام فیش ها به دست مالکان رسیده است.

وی افزود: امسال با هدف ارتقا سرعت و دقت در توزیع، با تحویل قبوض به مالکان شماره تماس آنها دریافت شد تا علاوه بر پایش نحوه درست توزیع، اطلاعات در سامانه وارد و از سال آتی عوارض از طریق پیامک به اطلاع آنها برسد و دیگر به صورت کاغذی چاپ نخواهد شد.

رفیعی با اشاره به اهمیت تکریم مالکان و رسیدگی به درخواست آنان خاطرنشان کرد: تیمی از کارشناسان در اداره درآمد جهت پاسخگویی به مودیان محترم در نظر گرفته شده است، مالکانی که نسبت به اطلاعات داخل قبوض خود اعتراض دارند می توانند با مراجعه به اداره درآمد منطقه درخواست رسیدگی در خصوص اطلاعات درج شده را بدهند.

رئیس اداره درآمد شهرداری منطقه یک یادآور شد: شهروندان از سه روش پیامک کردن شماره شناسایی ۱۵ رقمی ملک به ۱۳۷۰۰۰۰۰۷۰، مراجعه به سامانه تهران من یا ستاره کد دستوری ۱۳۷ نسبت به پرداخت عوارض شهری اقدام کنند.

منطقه یک شهرداری تهران در منتهی‌الیه شمال شرقی این شهر واقع شده‌ است و شمالی‌ترین منطقه شهر تهران به حساب می‌آید.

این منطقه از شمال (شمیران) به رشته‌ کوه البرز، از غرب به منطقه اوین، از جنوب به بزرگراه شهید چمران و بزرگراه مدرس و بزرگراه شهید صدر و از شرق به لواسانات محدود می‌شود.

انتهای پچیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا