فرماندار شمیرانات: : ادارات کل تفویض اختیار بیشتری به مدیران شهرستانی داشته باشند

فرماندار شمیرانات گفت: انتظار داریم مدیران کل نسبت به تفویض اختیار بیشتر از شرایط کنونی به مدیران شهرستانی اقدام کنند و صدور مجوزها و پیگیری خود را بر پایه مکاتبات و نظرات کارشناسی به خاطر حضور میدانی مدیران محلی انجام دهند.

به گزارش شمیرانات خبر از ایرنا، مجتبی ذاکریان روز شنبه در آیین معارفه رئیس راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان شمیرانات، با تاکید بر لزوم تفویض اختیار بیش از پیش مدیران شهرستانی از سوی مدیران کل اظهار داشت: این مهم تنها مختص راهداری نمی‌شود و انتظار ما از تمام ادارات کل این است تا به تصمیم‌گیری‌های کارشناسی مدیران شهرستانی خود توجه داشته و صدور مجوزات و مسائل بعدی را براساس مکاتبات آنان انجام دهند.

وی خاطرنشان کرد: اگر کارشناسان استانی برای موضوعات محلی تصمیم‌گیری و به راحتی از نظرات مدیران آشنا با شهرستان عبور کنند، علاوه بر این‌که احتمالاً مشکلی مرتفع نشود، با چالشی جدید نیز مواجه می‌شویم.

ای مسئول با اشاره به وضعیت‌ جاده‌های شمیرانات بویژه با توجه به گردشگری بودن لواسانات و رودبار قصران خاطرنشان کرد: ایجاد و تعریض‌، بهسازی، ایمن‌سازی و مجموعه عملیات راهداری در جاده‌های شمیرانات یکی از مطالبات مردم و مسائل مهمی است که نیازمند تامین اعتبار و همکاری ویژه‌ای دارد؛ البته ما از مشارکت خوب مردمی نیز برخوردار هستیم و با آغاز کار همراهی داوطلبانه آنان را خواهیم داشت.

فرماندار: ادارات کل تفویض اختیار بیشتری به مدیران شمیرانات داشته باشند

در این آیین از خدمات یاسر بوداغی قدردانی و عباس آقابالازاده اصل به عنواهن رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان شمیرانات معرفی شد.

شمیرانات با یکصد کیلومتر راه روستایی و ۷۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارای سه راهدارخانه فعال یعنی راهدارخانه مرکزی (داخل محوطه راهداری شمیرانات در ابتدای لواسان)، راهدارخانه فشم و راهدارخانه شمشک است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا