اطلاعیه شماره ۲۴ ستاد انتخابات درباره انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس

ستاد انتخابات کشور اعلام کرد: در انتخابات میاندوره‌ای مجلس کسانی حق رای دارند که در انتخابات قبلی آن دوره در همان حوزه رای داده‌اند و یا در هیچ یک از حوزه‌های انتخابیه شرکت نکرده و رای نداده باشند.

به گزارش شمیرانات خبر، ستاد انتخابات کشور روز جمعه در اطلاعیه شماره ۲۴ خود اعلام کرد: به اطلاع همه هموطنان عزیز در حوزه‌های انتخابیه «تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس»؛ «آستانه­ اشرفیه»؛ «تفرش، آشتیان و فراهان»؛ «گچساران و باشت»؛ «بهار و کبودرآهنگ» می‌رساند به استناد تبصره ۵ ماده ۹ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، در انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی کسانی حق رای دارند که در انتخابات قبلی آن دوره در همان حوزه رای داده‌اند و یا در هیچ یک از حوزه‌های انتخابیه شرکت نکرده و رای نداده باشند.

در این اطلاعیه آمده است: همه هموطنان عزیز استان‌های تهران، قم، خراسان رضوی و مازندران می‌توانند در انتخابات دومین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری شرکت کرده و به نامزد یا نامزدهای مورد نظر خود رای دهند.

ستاد انتخابات کشور  تاکید کرد: عموم واجدین شرایط در هنگام مراجعه به شعب اخذ رای نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، خصوصاً استفاده از ماسک و همراه داشتن خودکار شخصی اهتمام کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا