امام جمعه: تبعیض در اجرای قانون در لواسان آشکار است

امام جمعه بخش لواسانات با اشاره به پاسخ رئیس جهاد کشاورزی شمیرانات مبنی بر رد تبعیض در اجرای احکام تخریب در برخی رسانه‌ها گفت: تبعیض در لواسانبه‌ویژه در ساخت و سازهای اراضی کشاورزی به وضوح قابل رویت است آن‌وقتمی گویند تبعیض نداریم.

به گزارش شمیرانات خبر، حجت الاسلام سید سعید لواسانی در خطبه‌های این هفته نماز عبادی – سیاسی جمعه لواسانات از توابع شهرستان شمیرانات ضمن تبریک هفته قوه قضائیه تاکید کرد: بنده امیدی به ادارات دولتی ندارم؛ این دوسال باقی مانده را باید با این امید تحمل کنیم که دولت بعدی انقلابی است.

این مقام مسئول تصریح کرد: قانون‌گریزان قانون دان، در کنار قانون فروشان، و واسطه‌های شر در نظام دولتی و قضایی ما نفوذ کردند و با کمال تأسف آنچه نباید بشود، شده و لازم است سریع نسبت به آن برخورد شود.

وی بیان داشت: سرریز اختلاس‌ها در لواسان است و با تخلفاتی به شکل پدیده‌های بسیار زشت زمین‌خواری، کوه خواری و تجاوز به منابع طبیعی و محیط زیست و ساخت ویلاها و شهرک‌های آنچنانی و تبعیض در اجرای قانون همگی نشان می‌دهدقوهٔ قضائیه در دورهٔ جدید چه وظیفهٔ سنگینی بر عهده دارد؛ باز هم تاکید می‌کنم لواسان پایلوت بسیار خوبی برای اقدامات قوه قضائیه است.

خطیب جمعه لواسانات ضمن بیان اینکه اگر با تخلف برخورد نکنیم مسئول هستیم گفت: من موظف هستم و فریاد می‌زنم، قوه قضائیه نیز باید مراقب باشد و کارش را انجام دهد.

لواسانی خاطرنشان کرد: ما در عدالت و مبارزه با فساد فقط خواستار حرکت بر مبنای اسلام و شرع هستیم؛ باید مراقب باشیم در دام چپ‌رویی‌ها گرفتار نشویم زیرا همان قدر که سرمایه‌داری غربی خطرناک است، دیدگاه‌های کمونیستی و سوسیالیستی و چپ هم خطرناک هستند. ما با افرادی که با مال حلال ساخت و ساز می‌کنند و به لواسان می آیند کاری نداریم، قدمشان هم روی چشم.

امام جمعه لواسانات با اشاره به افزایش نرخ کرایه منازل نیز اظهار داشت: عجالتاً امیدی به دولت نیست تا بتواند کاری بکند، بنگاه‌ها هم دنبال سود خود هستند، اما شما صاحب‌خانه‌های چرا بی‌انصافی می‌کنید؟ و این‌چنین می‌تازید؟ از خدا بترسید و بدانید روزی رسان خداست. به مردم رحم کنیم تا خدا به ما رحم کند. این روزها خواهد گذشت و خدا نکند حسرت ابدی برای ما بماند.

وی با اشاره به سقوط پهپاد آمریکایی نیز یادآور شد: این روزها خبرگزاری‌های خارجی به نقل از کارشناسان، مکرر اذعان می‌کنند که ملت ایران را نمی‌توان با فشار و تهدید و تحریم به زانو درآورد.

لواسانی افزود: البته این واقعیت ناشی از حوادث ماه‌های اخیر نیست، بلکه نتیجۀ چهل سال ایستادگی، عزت، عظمت و اقتداری است که ملت ایران از خود نشان داده است.

لواسانات یکی از بخش‌های شهرستان شمیرانات در ۱۱ کیلومتری شمال شرقی تهران واقع شده که طی چند سال اخیر زمین خواری، کوه خواری و تصرف زمین‌های ملی و تخریب محیط زیست در آن خبرساز بوده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا