امام جمعه لواسانات: مشکلات اقتصادی به دست جوانان برطرف می شود

خطیب جمعه لواسانات گفت: جوانان انقلابی، حزب اللهی و متدین به میدان بیایند که فساد و مشکلات اقتصادی به دست آنها حل می‌شود.

به گزارش شمیرانات خبر، حجت الاسلام سید سعید لواسانی در خطبه‌های این هفته نماز عبادی – سیاسی جمعه لواسانات از توابع شهرستان شمیرانات افزود: به برکت دل بریدن مردم و مسئولان از بیگانگان و دل بستن به جوانان کشور، در حال پیشرفت داخلی هستیم؛ تحریم‌ها و فشارهای دشمن باعث شد به کمک نخبگان و دانشمندان جایگاه واقعی خود را پیدا کنیم.

وی ابراز کرد: دشمنان خارجی و داخلی تلاش دارند با اخبار منفی جوانان را ناامید کنند و اخبار امیدبخش را پنهان کنند.

این مقام مسئول تصریح کرد: به طور مثال گزارشی که از صندوق بین‌المللی پول در مرداد ماه جاری پس از اقدام ایران در برابر پهپاد آمریکا و نفت‌کش انگلیس منتشر شد و کمتر کسی از آن مطلع است و آن این است که ایران در سال آینده از رکود اقتصادی خارج می‌شود.

امام جمعه لواسانات با اشاره به گزارش مذکور خاطرنشان کرد: علیرغم اثر فلجکننده‌ی تحریم‌های سخت آمریکا، ایران در حال عبور از این رکود اقتصادی است.

این مقام مسئول اذعان داشت: نشریه هیل نیز که سال گذشته با انتشارگزارش‌های متعدد به دنبال بر اندازی حکومت جمهوری اسلامی بود و می‌نوشتبا توجه به سیاست‌های کاخ سفید نظام ایران باید تغییر کند، امسال تغییر رویه داده است.

لواسانی افزود: نشریه هیل در آخرین گزارش خود تحلیل کرده و نتیجه گرفته است که عاقلانه ترین سیاستی که دولت ترامپ می تواند اجرا کند، بازگشت به توافق هسته ای است. این یعنی رسماً شکست آمریکا را اعلام می کنند.

وی ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت جوادالائمه (ع) روایتی از ایشان نقل کرد و گفت: برای آسایش و آرامش در زندگی پر چالش شکیبایی، استقامت و صبر پیشه کنید؛ وظیفه ی دولت اسلامی برطرف کردن فقر است اما اگر مجبور شدید بین فقر با عزت و ثروت با ذلت، فقر را انتخاب کنید.

لواسانات به مرکزیت شهر لواسان یکی از بخش های شهرستان شمیرانات در ۱۱ کیلومتری شمال شرقی تهران واقع شد است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا