ساداتی: : شوراها در انتخاب شهرداران تعجیل کنند

فرماندار شمیرانات گفت: شورای اسلامی شهر در انجام وظایف خود که انتخاب شهردار از اهم ان است دقت نظر و تعجیل کند تا کارهای مردم بر زمین معطل نماند.

به گزارش شمیرانات خبر، سید مهدی ساداتی در شورای اداری شهرستان که با حضور محسن منصوری استاندار تهران در سالن همایش اردوگاه شسهید باهنر برگزار شد بر انتخابات شهرداران از سوی شوراهای اسلامی تاکید و اظهار داشت: انتخاب شهردار یکی از مهمترین وظایف است که قانون برای شورای سالامی شهر تعیین کرده و باید با دقت نظر و در کمترین زمان صورت پذیرد تا مدیریت شهری معطل نماند و اجرای پروزه ها بدرستی انجام شود.از شوراهای اسلامی انتظار می رود انتخاب شهرداران را اولویت خود قرار دهند.

فرماندار شمیرانات بیان کرد: جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز وظیفه ذاتی دستگاههای اجرایی است و ساخت وساز ها یک شب انجام نمی شود پس شهرداری و جهاد کشاورزی نباید اجازه اینگونه اقدامات غیر قانونی را به اقراد سود جو بدهند و با رصد دقیق تمهیدات لازم را انجام دهند.
وی در در ادامه گفت: ۹۷ درصد شهروندان شمیرانات در اجرای واکسناسیون شرکت کردند و واکسن کرونا را دریافت کردند. گروه هدف دانش آموزی نیز بطور ۱۰۰ درصدی واکسینه شدند.

ساداتی در ادامه با تاکید بر اینکه مدیران خادم ملت و مردم هستند ابراز کرد: مدیران به کلمه واقعی خادم و نوکر مردمند و پاسخگویی به مطالبات مردم روز و ساعت نمی شناسد .درب اتاق مدیران به روی مردم باید باز باشد و پذیرای ولی نعمتان باشیم. امروز مدیران چشم و امید مردم هستند و مشکلات به دست مدیران شهرستان باز می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا