شیر هیدرانت آتش نشانی با هدف افزایش سرعت امداد رسانی در تلخاب دربندسر نصب شد

در راستای تسریع در آبگیری خودروهای آتش‌نشانی و افزایش سرعت امدادرسانی در مناطق پر ازدحام با دسترسی سخت تر در سطح شهر، با همکاری نمایندگی سازمان آب شمشک دربندسر، یک عدد شیر هیدرانت در تلخاب دربندسر نصب شد.

به گزارش پایگاه خبری شمیرانات خبر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شمشک دربندسر، نصب شیرهای هیدرانت در راستای افزایش توان عملیاتی آتش‌نشانی است و افزایش آنها زمان دسترسی سریع و زود هنگام خودروهای آتش‌نشانی برای اطفای حریق را افزایش می‌دهد.

به دستور شهردار شمشک دربندسر تعداد ۱۰ عدد شیر هیدرانت جدید خریداری شده و در مسیر پر فشار شبکه اصلی آب شهری برای تامین آب خودروهای آتش‌نشانی و استفاده مستقیم در صورت نزدیک بودن محل حریق نصب می‌شود و با توجه به نیاز به شیرهای هیدرانت در مناطق حساس و پرخطر، کار جانمایی کارشناسی ‌شده آنها در دست اقدام است.

امکان دسترسی سریع و آسان خودروهای آتش‌نشانی در سطح شهر برای آبگیری و استفاده بهینه از زمان به‌منظور اجرای عملیات در مواقع آتش‌سوزی و بحرانی، یکی از شاخصه‌های مهم در عملیات‌های آتش‌نشانی بوده که در زمان بروز حوادث آتش‌سوزی و کاهش خسارات و تلفات جانی و مالی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و این امکان از طریق نصب شیرهای هیدرانت فراهم خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا