غفلت از نگاه انقلابی راه مفسدان را هموار می کند

 امام جمعه لواسانات گفت: غفلت از نگاه انقلابی راه را برای فاسدان هموار و باعث ترویج فساد در جامعه شد.

به گزارش شمیرانات خبر، حجت الاسلام سید سعید لواسانی در خطبه‌های این هفته نماز  جمعه لواسانات اظهار داشت: با اقدامات عدالت‌خواهانه ای که در این منطقه انجام شد، اکنون لواسان را به عنوان پایگاه انقلاب اسلامی در مبارزه با فسادمی‌شناسند.

وی با بیان اینکه مشکلات کشور باید ریشه‌ای حل شود گفت: نظام اقتصادی وخصوصی سازی باید اصلاح شود و عدالت‌خواهان نباید هر روز درگیر دادگاه‌هایمتعدد باشند.

لواسانی بیان کرد: اگر قانون مشکل دارد باید اصلاح شود و اگر رویه نقص دارد باید مجریان اصلاح شوند.

وی اذعان داشت: زمان حضور جوانان در عرصه‌های اجتماعی، سیاسی و اقتصادیفرا رسیده و این خدمت باید به فرهنگ عمومی و جریان اجتماعی تبدیل شود.

خطیب جمعه لواسانات با اشاره به فعالیت جوانان در فناوری هسته ای و جنگ تحمیلی گفت: هر کجا به جوانان اعتماد کردیم موفق شدیم؛ گرچه گمنام هستند اما خدمات ارزنده ای ارائه می دهند.

وی خطاب به جوانان نیز توصیه کرد: شناخت امام راحل از تکالیف مهم شما جوانان است، باید کلام ایشان و رهبر معظم انقلاب را بشناسید.

حجت الاسلام لواسانی اظهار داشت: در مسیر انقلاب ناامیدی و خستگی معنا ندارد؛ انقلاب اسلامی ما پس از ۱۵ سال پیروز شد و شاه را از مملکت بیرون کردیم اما شرط موفقیت توکل به خدا و تقوا است؛ جوانان مطمئن باشند که رحمت الهی بی انتهاست.

لواسانات به مرکزیت شهر لواسان یکی از بخش های شهرستان شمیرانات در ۱۱ کیلومتری شمال شرقی تهران واقع شد است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا