مردم لواسان از رییس قوه قضاییه دعوت کردند تا در این منطقه حضور یابد

نمازگزاران جمعه لواسان در نامه‌ای از رییس قوه قضاییه دعوت کردند تا به صورتسرزده و بدون اطلاع قبلی برای بازدید از ساخت و سازهای غیرقانونی و مفاسد رخداده از جمله زمین خواری‌ها در این منطقه حضور یابد.

به گزارش شمیرانات خبر، در پایان سخنرانی حجت الاسلام فوادیان معاون فرهنگی دادگستری کل استان تهران در پیش خطبه‌های نماز جمعه استشهادنامه‌ای توسط نمازگزاران لواسانی خطاب به رئیس قوه قضائیه امضا شد.

در متن این نامه چنین آمده است: احتراماً ما نمازگزاران جمعه لواسانات ضمن تائید افشاگری‌های حجت الاسلام سید سعید لواسانی امام جمعه لواسانات در رابطه به مفاسد اقتصادی و اجتماعی از جمله زمین خواری و کوه خواری و رواج فرهنگ ابتذال افشاگری و قصور و تقصیرهای مسئولان منطقه در مقابل این آفات انقلاب از جنابعالی دعوت می‌کنیم به لواسان (البته سر زده و بدون اطلاع قبلی) تشریف بیاورید و از نزدیک با مسائل و مشکلات آشنا شوید.

در ادامه نیز نوشته شد: تقاضا داریم هیئتی ویژه با اختیارات قضائی خاص مأمور نمایید تا در اسرع وقت به مسائل لواسانات رسیدگی و اقدام انقلابی نمایند.

معاون فرهنگی دادگستری کل استان تهران در سخنرانی پیش از خطبه‌های این هفته نماز عبادی – سیاسی جمعه لواسانات ضمن تبریک هفته قوه قضائیه گفت: عدالت تنها در سایهٔ قانون نظام اسلامی بر اساس قرآن از سنت نبوی، روایت معصومان و گفتار امام صادق (ع) محقق می‌شود.

حجت الاسلام محمد جواد فوادیان اظهار داشت: امانت مقام در دوران غیبت امام عصر (عج) باید در دست کسانی باشد که اهلیت دارند و هرگز به غیر آنان داده نمی‌شود.

این مقام مسئول افزود: عهد و امانت الهی به کسانی که دارای مقام عصمت، علم لدنی، ارزش‌های شناخته شده از جانب مقام ربوبی هستند داده می‌شود و هرگز به انسان‌هایی که اقدام به ظلم و تجاوز به حقوق دیگران و شرک به مقام ربوبی حتی با عمل کنند نمی‌رسد.

وی با تشبیه امام زمان (عج) به خورشید ابراز کرد: امت اسلامی در زمان غیبت نیز از فیض و نور ایشان استفاده می‌کنند.

لواسانات یکی از بخش‌های شهرستان شمیرانات در ۱۱ کیلومتری شمال شرقی تهران واقع شده که طی چند سال اخیر زمین خواری، کوه خواری و تصرف زمین‌های ملی و تخریب محیط زیست در آن خبرساز بوده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا