پیام تسلیت ساداتی در پی درگذشت آیت الله ضیاء آبادی

فرماندار شمیرانات در پیامی در گذشت استاد اخلاق و معنویت آیت الله سید محمد ضیاء آبادی را به ملت ایران و مردم شمیرانات تسلیت گفت.

به گزارش شمیرانات خبر، در پیام سید مهدی ساداتی، فرماندار شمیرانات آمده است:

خبردرگذشت عالم ربانی و اسوه تقوا مرحوم آیت الله سید محمد ضیاآبادی رضوان الله  تعالی علیه موجب اندوه و تالم اینجانب شد. آن عالم ربانی، عمر پر برکت خویش را در راه تحصیل و تدریس علوم و معارف دینی  و تربیت نفوس مستعده و تعمیق معارف اسلامی گذراند و اشتهار ایشان به ساده زیستی و طهارت نفس زبانزد خاص و عام بود.

اینجانب این ضایعه جبران ناپذیر را خدمت خانواده این استاد عزیز و تمامی علاقه مندان به مکتب نورانی اهل بیت (ع) و به خصوص شاگردان و علاقمندان به منابر و کلاس های درس و تفسیر گرم و صمیمی این استاد عزیز  تسلیت گفته و برای خانواده و دوست داران این عالم ربانی آرزوی صبر بر مصیبت وارده را دارم.

سید مهدی ساداتی
فرماندار شمیرانات

انتهای پیام/

1 دیدگاه

  1. اگر چه نام ایشان نزد اهل تقوی و معرفت زنده خواهد ماند و نزد فرشتگان عالم قدس نام آشناتر هستند . اما خوب است یک ساختمان فرهنگی یا یک خیابان درهمان محدوده مسجد ایشان به نام سید محمد ضیاآبادی مزین شود . به شرط آن که از همه القاب و تعارفات مصطلحی که ایشان گریزان از آن ها بود به دور باشد .

    نوشته ی در روزنامه اطلاعات خواندم از دکتر فیاض بخش با این عنوان : ضیاء معنویت تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا