پیست اسکی دربندسر تهران از امروز بازگشایی شد

مدیر روابط عمومی شرکت تله‌کابین دربندسر ضمن اعلام بازگشایی این پیست اسکی به طور کامل، گفت: پیست دربندسر همه‌روزه از امروز (یکشنبه) از ساعت ۸ صبح تا پاسی از شب (اسکی شبانه) فعال خواهد بود.

سینا سرپوشی روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با تداوم بارش برف، پیست اسکی دربندسر که از ۱۷ آذر ماه محدود به قله سرلو و پیست مبتدی به صورت آزمایشی از سر گرفته شده بود، به طور کامل بازگشایی شد.

وی خاطرنشان کرد: ورزشکاران علاقه‌مند می‌توانند برای اسکی در مناطق مذکور، برای تهیه بلیت به صورت حضوری اقدام کنند.

به گزارش شمیرانت خبر به نقل از ایرنا، رضا خرم رئیس گروه نظارت بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران پیش‌تر اعلام کرده بود: تعرفه استفاده از پیست‌های اسکی توچال، دربندسر، آبعلی و شمشک نسبت به سال گذشته ۳۵ درصد افزایش داشته است.

به گفته‌ مرتضی ساوه شمشکی رئیس هیات اسکی استان تهران نیز، پنج مدرسه اسکی (هر پیست یک مدرسه تخصصی) در فصل اسکی دایر می‌شود و پیست‌های اسکی استان تهران شامل توچال، دربندسر، آبعلی، شمشک و امامزاده هاشم است.

پیست اسکی دربندسر در ۳۵ کیلومتری شمال شرقی پایتخت در بخش رودبار قصران شهرستان شمیرانات در نزدیکی پیست اسکی دیزین و پیست اسکی شمشک واقع شده است و این مجموعه شامل ۲ رستوران، تله‌کابین، تله‌سیژ است‌ که با توجه به منظره چشم‌نواز و بکر مورد استقبال بسیاری از ورزشکاران و گردشگران قرار دارد.

پیست اسکی دربندسر یکی از مجهزترین پیست‌های اسکی کشور و تنها پیست اسکی دارای دستگاه برف ساز است که در سال‌های گذشته همواره میزبانی رقابت‌های لیگ بین‌المللی اسکی را بر عهده داشته‌ است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا