۸ هزار مترمربع از اراضی ملی شمیرانات رفع تصرف شد

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شمیرانات از رفع تصرف ۸ هزار مترمربع از اراضی ملی این شهرستان واقع در پلاک دربندسر بخش رودبار قصران به ارزش حدودی ۱۵ میلیارد تومان خبر داد.

به گزارش شمیرانات خبر به نقل از مهر، حسن شکری عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران از رفع تصرف ۸ هزار مترمربع از اراضی ملی شمیرانات واقع در پلاک دربندسر بخش رودبار قصران خبر داد و اظهار داشت: ارزش حدودی این اراضی ۱۵ میلیارد تومان برآورد شده است.

شکری افزود: این اراضی در راستای اجرای حکم قضائی قطعیت یافته و با حضور عوامل یگان حفاظت منابع طبیعی شمیرانات باز پس گیری و به دولت بازگردانده شده است.

وی بیان داشت: حفاظت از عرصه‌های ملی از اولویت‌های مهم و در صدر برنامه‌های مجموعه منابع طبیعی قرار دارد که در این خصوص نیازمند همراهی و همکاری دستگاه‌های اجرایی هستیم.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شمیرانات گفت: از عموم مردم درخواست می‌شود هنگام مراجعه به عرصه‌های منابع طبیعی ضمن مراقبت و رعایت نکات ایمنی، در صورت مشاهده هرگونه تخریب، تصرف و آتش سوزی‌های احتمالی، مراتب را فوراً از طریق شماره تلفن ۱۵۰۴ به یگان حفاظت منابع طبیعی اطلاع دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا