فرماندار شمیرانات: : ارتقای دادسرای لواسانات حرکت بسیار مهم و ارزشمند برای مبارزه با تعرض به اراضی ملی است

فرماندار شمیرانات ارتقای دادسرای لواسانات به دادگستری را یک حرکت بسیار مهم و ارزشمند در راستای مبارزه با تعرض به اراضی ملی خصوصاً در بخش لواسانات دانست و گفت: وعده آیت‌الله رئیسی مبنی بر ارتقای حوزه قضایی شهر لواسان با سرعت زیاد محقق شد.

به گزارش شمیرانات خبر به نقل از میزان، سید مهدی ساداتی با اشاره به تحقق وعده رئیس قوه قضاییه در خصوص پیگیری تعرض به اراضی ملی و منابع طبیعی در منطقه لواسانات اظهار کرد: رئیس قوه قضاییه در جلسه ستاد صیانت از بیت‌المال شهرستان شمیرانات و لواسان، تصمیماتی مبنی بر ارتقای حوزه قضایی شهر لواسان داشت که این وعده با سرعت زیاد یعنی روز سه شنبه ۳۱ فروردین با حضور ارزشمند دادستان کل کشور جامه عمل پوشید.

وی افزود: ارتقای دادسرای لواسانات به دادگستری یک حرکت بسیار مهم و ارزشمند در راستای مبارزه با تعرض به اراضی ملی خصوصاً در بخش لواسانات بود.

فرماندار شمیرانات گفت: مردم در مدت زمان کوتاهی از وعده رئیس دستگاه قضا در خصوص پیگیری تعرض به اراضی ملی و منابع طبیعی در منطقه لواسانات، شاهد اجرایی شدن آن بودند. مطمئناً افتتاح دادگستری لواسانات باعث امیدبخشی به مردم و جلوگیری از اتلاف وقت در روند رسیدگی به پرونده‌ها را به دنبال خواهد داشت.

ساداتی تصریح کرد: تحقق وعده رئیس قوه قضاییه در خصوص پیگیری تعرض به اراضی ملی و منابع طبیعی در منطقه لواسانات، نوید آغاز روز‌های خوبی برای شهرستان شمیرانات و خصوصاً لواسان را می‌دهد.

وی بیان کرد: قطعاً ارکان حاکمیتی و اعضای شورای تأمین شهرستان، برای تحقق این موضوع در کنار دادستان قرار خواهند گرفت و امیدواریم مردم هم با نصب العین قرار دادن قوانین و ضوابط بستر جلوگیری از تخلفات قضایی در این منطقه را شروع کنند.

ساداتی گفت: مطمئناً ارتقای دادسرای لواسان به دادگستری، یک پیام واضح برای سواستفاده کنندگان دارد و آن‌ها باید متوجه نگاه تیزبین قوه قضاییه باشند. همچنین در پی این افتتاح، با توجه به ارتقای شاخص‌هایی که در حوزه اداری داشتیم مانند افزایش نیرو در حوزه دادگستری و دستوری که حجت الاسلام منتظری برای نظارت میدانی به دادستان محترم داشتند، قطعاً این اقدامات روند همراهی شهرداران و دهیاران و اعضای شورای شهر از منظر حاکمیتی را می‌طلبد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا